Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Lasteaed Tugispetsialistid Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Hasso Kukemelk

Direktor
59199903
hasso.kukemelk@kolgajaanikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 9.00-10.00

Piret Parm

Geograafia
HEV koordinaator
Karjääriõpetus
Õppealajuhataja
Sotsiaalpedagoog
piret.parm@kolgajaanikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eha Fedorov

Huvijuht
Loodusõpetus 2.klass
Pikapäevarühma õpetaja
eha.fedorov@kolgajaanikool.ee


Maris Kaur

Eripedagoog
Inglise keel 8.-9.klass
Klassijuhataja 9.klass
maris.kaur@kolgajaanikool.ee


Krista Pärtli

Lasteaiaõpetaja rühmas Sammalhabe
krista.partli@kolgajaanikool.ee


Toomas Tikk

Informaatika
IT spetsialist
toomas.tikk@kolgajaanikool.ee

Õpetajad (22)

Kaja Arro

Inimeseõpetus 2.klass
Loodusõpetus 4.klass
Väikeklassi õpetaja
kaja.arro@kolgajaanikool.ee


Aigi Aunap

Funktsionaalne lugemine 2.klass
Õpioskus 3.klass
Pikapäevarühma õpetaja
Ringijuht
aigi.aunap@kolgajaanikool.ee


Britt Elbing

Inglise keel 3.-7.klass
britt.elbing@kolgajaanikool.ee


Eha Fedorov

Huvijuht
Loodusõpetus 2.klass
Pikapäevarühma õpetaja
eha.fedorov@kolgajaanikool.ee


Maive Feldmann

Keemia
Matemaatika
maive.feldmann@kolgajaanikool.ee


Helen Hulkko

Klassijuhataja 5.klass
Klassijuhataja 6.klass
Kunstiõpetus 9.klass
Muusikaõpetus (kool, lasteaed)
Pilliõpetus
Ringijuht
helen.hulkko@kolgajaanikool.ee


Sigrid Häkkinen Tank

Kodundus ja käsitöö
Ringijuht
sigrid.hakkinen.tank@kolgajaanikool.ee


Toomas Kaarjärv

Ringijuht
Tehnoloogiaõpetus
toomas.kaarjarv@kolgajaanikool.ee


Maris Kaur

Eripedagoog
Inglise keel 8.-9.klass
Klassijuhataja 9.klass
maris.kaur@kolgajaanikool.ee


Inga Laansalu

Bioloogia
Klassijuhataja 1.klass
Klassijuhataja 2.klass
Klassiõpetaja 1.klass
Klassiõpetaja 2.klass
Loodusõpetus 1.klass
inga.laansalu@kolgajaanikool.ee


Helle Lõhmus

Kunstiõpetus 1.-8.klass
Ringijuht
Tööõpetus 1.-3.klass
helle.lohmus@kolgajaanikool.ee


Reet Meerits

Füüsika
Loodusõpetus 7.klass
reet.meerits@kolgajaanikool.ee


Ly Park

Ajalugu 5.-6.klass
Klassijuhataja 7.klass
Klassijuhataja 8.klass
Ühiskonnaõpetus 6.klass
Vene keel
ly.park@kolgajaanikool.ee


Piret Parm

Geograafia
HEV koordinaator
Karjääriõpetus
Õppealajuhataja
Sotsiaalpedagoog
piret.parm@kolgajaanikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Riina Põhjala

Bioloogia
Geograafia
Inimeseõpetus 5.ja 8.klass
Loodusõpetus 5.-6.klass
riina.pohjala@kolgajaanikool.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Aleksander Tamm

Ajalugu 7.-9.klass
Ühiskonnaõpetus 9.klass
aleksander.tamm@kolgajaanikool.ee


Marje Tatar

Funktsionaalne lugemine 3.klass
Inimeseõpetus 3.klass
Klassijuhataja 3.klass
Klassijuhataja 4.klass
Klassiõpetaja 3.klass
Klassiõpetaja 4.klass
Loodusõpetus 3.klass
marje.tatar@kolgajaanikool.ee


Jarek Tigane

Kehaline kasvatus
jarek.tigane@kolgajaanikool.ee


Toomas Tikk

Informaatika
IT spetsialist
toomas.tikk@kolgajaanikool.ee


Astra Tints

Eesti keel ja kirjandus
Kirjalik eneseväljendus 5.klass
astra.tints@kolgajaanikool.ee


Viive Rätsepso

Õpetaja abi
viive.ratsepso@kolgajaanikool.ee


Mike Urman

Ringijuht

Lasteaed (7)

Krista Pärtli

Lasteaiaõpetaja rühmas Sammalhabe
krista.partli@kolgajaanikool.ee


Reet Andreson

Lasteaiaõpetaja rühmas Muhv
reet.andreson@kolgajaanikool.ee


Ülle Kaur

Lasteaiaõpetaja rühmas Muhv
ulle.kaur@kolgajaanikool.ee


Sirje Ristisaar

Lasteaiaõpetaja rühmas Sammalhabe
sirje.ristisaar@kolgajaanikool.ee


Anu Aren

Õpetaja abi rühmas Muhv
anu.aren@kolgajaanikool.ee


Kaja Nurme

Õpetaja abi rühmas Sammalhabe
kaja.nurme@kolgajaanikool.ee


Helen Hulkko

Klassijuhataja 5.klass
Klassijuhataja 6.klass
Kunstiõpetus 9.klass
Muusikaõpetus (kool, lasteaed)
Pilliõpetus
Ringijuht
helen.hulkko@kolgajaanikool.ee

Tugispetsialistid (4)

Piret Parm

Geograafia
HEV koordinaator
Karjääriõpetus
Õppealajuhataja
Sotsiaalpedagoog
piret.parm@kolgajaanikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Maris Kaur

Eripedagoog
Inglise keel 8.-9.klass
Klassijuhataja 9.klass
maris.kaur@kolgajaanikool.ee


Ille Puustusmaa

Logopeed
ille.puustusmaa@kolgajaanikool.ee


Natalia Rediskina

Koolipsühholoog
natalia.rediskina@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Töötajad (10)

Ülle Kärt-Rebane

Spordihoone perenaine


Olga Luik

Koka-abi


Anna Mölter

Spordihoone administraator


Olga Luik

Koka-abi


Reet Nurme

Koka-abi


Maie Pullisaar

Perenaine


Ene Sarapuu

Kokk


Anneli Suigusaar

Perenaine


Toomas Tikk

Informaatika
IT spetsialist
toomas.tikk@kolgajaanikool.ee


Riina Veltbach

Kokk

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.