Uudised

Täringumäng „Raamatukogu raamatutes" 11. aprill Piret Parm


6. aprillil toimus Viljandi Linnaraamatukogus lasteraamatupäeva kirjanduslik täringumäng „Raamatukogu raamatutes". Meie kooli võistkond osales koosseisus: Marii Kukk, Kaisa Kaarjärv, Marta Liisa Tatar ja Oliver Lauri Tiits, juhendaja õpetaja Marje Tatar. Täringumängust võttis osa terve Viljandi maakonna peale 11 võistkonda. Meie kooli võistkond oli väga edukas ja saavutas väga tubli 3. koha!

6. aprillil toimus Viljandi Linnaraamatukogus lasteraamatupäeva kirjanduslik täringumäng „Raamatukogu raamatutes". Meie kooli võistkond osales koosseisus: Marii Kukk, Kaisa Kaarjärv, Marta Liisa Tatar ja Oliver Lauri Tiits, juhendaja õpetaja Marje Tatar. Täringumängust võttis osa terve Viljandi maakonna peale 11 võistkonda. Meie kooli võistkond oli väga edukas ja saavutas väga tubli 3. koha!