Uudised

5. klassi õpioskuste talgutel 2. koht 23. aprill Piret Parm


Reedel, 5. aprillil toimusid Viljandi Paalalinna Koolis maakonna 5. klasside õpioskuste talgud. Meie kooli esindas seal 5-liikmeline meeskond koosseisus Kätlin Ibrus, Karoliina Keerup, Marii Kukk, Oliver Paabut ja Richard Rebane. Meie meeskonna koostööoskus ja nutikus ülesannete lahendamisel olid nii heal tasemel, et 12 meeskonna seas saavutati suurepärane 2. koht.

Reedel, 5. aprillil toimusid Viljandi Paalalinna Koolis maakonna 5. klasside õpioskuste talgud. Meie kooli esindas seal 5-liikmeline meeskond koosseisus Kätlin Ibrus, Karoliina Keerup, Marii Kukk, Oliver Paabut ja Richard Rebane. Meie meeskonna koostööoskus ja nutikus ülesannete lahendamisel olid nii heal tasemel, et 12 meeskonna seas saavutati suurepärane 2. koht.